Saturday, February 09, 2008

Haxhi Maqellara Video - Me pelqen te jem ashik

credit: adimikli89 folk plus tv

7 comments:

Anonymous said...

na kenoqe me keto kenge te vjetra,
rrespekte nga niku gjermani

Anonymous said...

Me te vertete te degjoj me kenaqesi. Ke nje ze shume te embel. Me kujton kenget e vjetra qe degjoja neper odat dibrane kur isha femije.Faleminderit.

Anonymous said...

i love haxhi maqellara it is from mona and teti maqellara dashnors kids

Anonymous said...

shyqir si jan video klipet tet negjojm zerni e bylbilyt te madh ;;DIBRAN;;ta ndjfshim te miren o HAXHI MAQELLQRA te fala puqja

Anonymous said...

;;XHI;XHI; KNAQSIA IME ESHT KUR TA NDEGJOJ ZERIN E EMBEL SI T;BYLBYLIT ME ATO KENGE TE BUKURA;;LOVE FOR YOU;MA MA

Anonymous said...

nese ka kush kenge dhe repertuar me te fort nga kenget kerkuese jan vetem familja maqellara nga dibra, i lumte dibres qe krenohet me keto maqellaras, uh bre si nuk jan strugan por jan dibran
xhika te lumte
bujari prej texasi, dallas

Anonymous said...

po ti si kur nuk e qake koken fare per gruan po pse more ala don me qen ashik qa spo ndodh ne kete bot te lumt pra